DOM, OGRÓD

Ostatnio przeglądane

Szukaj

ASTRONIK

Zestaw Parrot FPV Pack PF725007AA - Cockpitglasses i Skyconroller

PF725007AA

Nowy

813,01 zł netto
813,01 zł brutto

Więcej informacji

PARROT FPV PACK

FPV Pack - Parrot Cockpitglasses i Skyconroller

Zestaw do niezwykłych podniebnych przygód

  • Masz już Parrot Disco lub Parrot Bebop 2? Ten zestaw jest dla Ciebie stworzony! Dzięki swojemu smartfonowi możesz wejść w nowy wymiar lotu. Dzięki okularom FPV Cockpitglasses nowej generacji zobaczysz niebo z zupełnie innej perspektywy. Połącz nowego kompaktowego pilota Parrot Skycontroller 2 ze smartfonem i przeżyj strumieniowanie wideo w jakości HD podczas imersyjnych lotów długodystansowych.

Steruj w pełni imersyjnymi lotami

  • Odkryj FPV oraz w pełni imersyjne loty dzięki okularom Cockpitglasses firmy Parrot. Przytwierdź smartfonu do uchwytu i daj się ponieść przygodzie. Steruj swoim dronem Parrot Disco lub Parrot Bebop 2 za pomocą Parrot Skycontroller 2 i pozostaw wszystko za sobą!

Zostań mistrzem lotów długodystansowych

  • Parrot Skycontroller 2 gwarantuje wysoce precyzyjne sterowanie. Lubić robić zdjęcia? Lubisz być na wysokościach i wysokie prędkości? Ustawiaj polecenia, aktywując przyciski aplikacji FreeFlight Pro i odkryj każdy zakątek na swojej drodze!

Możesz wziąć ją ze sobą gdzie tylko zechcesz.

  • Miej dron ze sobą podczas każdej eskapady! Z uwagi na swoją niewielką wagę, możesz go włożyć do kieszeni i zabrać gdzie tylko zechcesz.
  • Nie przegap żadnej okazji na to, aby uchwycić piękne widoki z powietrza!

Odkryj FPV (First Person View) i całkowicie immersyjne loty z Parrot Cockpitglasses. Po prostu umieść smartfon w środku i zanurz się w sercu obrazu. Lataj Parrot Disco lub Parrot Bebop 2 dron z Parrot Skycontroller 2: weź udział w magicznej chwili ucieczki!

MASTER LONG-DISTANCE FLIGHTS

Parrot Skycontroller 2 gwarantuje precyzyjne pilotowanie. Czy często robisz zdjęcia? Czy wolisz wysokość czy prędkość? Bez względu na to, jakie masz pragnienia, skonfiguruj kontrolki za pomocą przycisków skrótów aplikacji FreeFlight Pro i wyrusz w dowolne zakątki

Produkt NOWYGwarancja 24m-ce

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Zestaw Parrot  FPV Pack PF725007AA  - Cockpitglasses i Skyconroller

Zestaw Parrot FPV Pack PF725007AA - Cockpitglasses i Skyconroller

Napisz opinię

Produkty powiązane