Wszystkie bestsellery

OPTIMATE ŁADOWARKA AKUMULATORÓW OPTIMATE 1 DUO 2-20A SUPER MF VRLA AGM GEL

TM402-d
185,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

OptiMate 1 zapewnia precyzyjne, sterowane mikroprocesorem ładowanie i długoterminową konserwację. Zasila każdy rodzaj 12-woltowego akumulatora kwasowo-ołowiowego bez przeładowania; Idealny do pojazdów rzadko lub sezonowo używanych. Program konserwacji OptiMate dotarcza tylko to co potrzebuje bateria, nigdy nie przeładowuje, nie pozwala na samorozładowanie.

Automatyczna ładowarka Optimate 1 DUO 12V-0,6A. Ładowarka służy do ładowania bezołowiowych, Super MF, VRLA, zapasowych i litowych akumulatorów LiFePO4 o pojemności od 2 do 20 Ah.

Ta ładowarka została zaprojektowana specjalnie dla ogólnego użytkownika, który cieszy się pierwszorzędną jakością i komfortem. Nadaje się do ładowania wszystkich typów akumulatorów motocyklowych, w tym akumulatorów litowych LiFePO4. Optimate 1 DUO może ładować akumulator i utrzymywać go naładowanym. Ładowarka nie ładuje akumulatora. Optimate 1 DUO może być na stałe podłączony do akumulatora. Regularne ładowanie minimalizuje uszkodzenia akumulatora poprzez zasiarczenie, zwłaszcza zimą, gdy akumulator nie jest używany.

- zabezpieczenie przed zwarciem i odwrotną polaryzacją

- Ładowanie akumulatorów ołowiowo-litowych LiFePO4

- Sygnalizacja LED

- profesjonalny projekt

- tryb konserwacji

- duży wybór akcesoriów

- Ładowanie od 4V

Napięcie: 12 V

Prąd: 0,6 A

Pojemność: 2 - 20 Ah

Wskaźnik ładowania: LED

Zastosowanie: hobby

Akcesoria w opakowaniu: oczka O1 - M6

O4 - Szczypce

 

Szczegóły produktu
TM402-d
20 Przedmioty
Zobacz także
6 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku