Jack

Ostatnio przeglądane

Szukaj

ASTRONIK

Wtyk Jack 6,3mm mono NP2X NEUTRIK

AS1187

Nowy

9,35 zł netto
9,35 zł brutto

Więcej informacji

OPIS

NEUTRIK od lat zajmuje dominującą pozycję na światowym rynku specjalistycznych podzespołów, złączy (gniazd i wtyków) używanych przy instalacji profesjonalnego sprzętu elektroakustycznego. Jest wszechobecny w rozgłośniach radiowych i ośrodkach telewizyjnych, wozach transmisyjnych, studiach nagraniowych, instalacjach w teatrach itp. NEUTRIK jest także liderem w dziedzinie złączy fonicznych. Wprowadził na rynek bardzo udane konstrukcyjnie i funkcjonalnie złącza Speakon i PowerCon. Dziś złącza te są światowym standardem i montuje się je w większości wzmacniaczy i zestawów głośnikowych.

JACK 6,3 – występuje w dwóch podstawowych wersjach, dwustykowej - mono i trójstykowej - stereo. Wersja monofoniczna bardzo mocno zakorzeniła się w technice gitarowej i instrumentalnej, zajmując pozycję złącza zarówno sygnałowego jak i głośnikowego/kolumnowego. W wykonaniu stereofonicznym (trzystykowym) złącze Jack 6,3mm często jest stosowany zamienienie z XLR trójstykowym do przesyłania sygnałów symetrycznych. Nie można zapomnieć o sygnałach niesymetrycznych tworzących pary stereofoniczne i różnego rodzaju słuchawkach. Obciążalność prądowa na styk zależy od kombinacji wtyku gniazda sięgając 10A.

Wtyk jack 6,3mm mono z wąską obudową. Polecany odbiorcom zajmującym się nagłośnieniem, elektroakustyką oraz muzykom wymagającym wysokiej stabilności, trwałości i niezawodności połączeń. Złącze przeznaczone dla urządzeń audio wymagających połączeń przy użyciu sygnału niesymetrycznego.

Dane techniczne:

 

Obciążalność prądowa - 16 A

Obciążalność napięciowa -50 V

Wytrzymałość na przebicie - 1kV

Rezystancja złącz - 3 mΩ

Rezystancja dielektryka - >2GΩ

Odporność napięciowa dielektryka - 1500 V DC

Przewód do 7mm

Temperatura pracy - od -20 do 60 stopni C*

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Wtyk Jack 6,3mm mono NP2X NEUTRIK

Wtyk Jack 6,3mm mono NP2X NEUTRIK

Napisz opinię