Małe AGD

Ostatnio przeglądane

Szukaj

ASTRONIK

Wolnoobrotowa Wyciskarka AMBIANO Sokowirówka

AMBIANO

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

145,53 zł netto
145,53 zł brutto

Więcej informacji

Wolnoobrotowa Wyciskarka do soków AMBIANO

Unikalny system wydobywa sok z warzyw i owoców metodą wyciskania, a nie ścierania, co umożliwia uzyskanie maksymalnej ilości soku, zarówno z twardych, jak i miękkich owoców i warzyw. Otrzymany sok nie jest napowietrzany i nagrzewany, co zapobiega utlenianiu się substancji odżywczych w nim zawartych. Sok pozostaje bogaty w składniki odżywcze, enzymy i witaminy i mikroelementów. Wolnoobrotowa metoda wyciskania umożliwia uzyskanie prawie dwukrotnie więcej soku niż przy użyciu tradycyjnych sokowirówek.

Wyciskarka sokowirówka wolnoobrotowa AMBIANO to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników zdrowych soków. Wysoka jakość urządzenia, w parze z dużą efektywnością i prostotą obsługi, pozwalają na przygotowanie soków z owoców i warzyw. Naturalne, świeże soki to szybki i pyszny sposób na codzienną porcję witamin oraz mikroelementów. Organizm przyswaja więcej tych drogocennych składników z soku niż z samych owoców i szybciej je trawi. Aby w pełni korzystać z bogactwa natury, warto wybrać wyciskarkę wolnoobrotową . Nowoczesna technologia i wolna praca, przekładające się na delikatne wyciskanie pozwalają uzyskać sok tłoczony na zimno, który zawiera znacznie więcej enzymów, witamin, składników odżywczych i minerałów.

Wyciskarka AMBIANO TO:

Wydajniejsze wolnoobrotowe wyciskanie

Wyciskanie soków nawet z twardych warzyw i owoców

Niskie zużycie energii

Cicha praca urządzenia

Dwa kierunki pracy silnika

Wsteczny bieg

Elementy można myć w zmywarce

  1. wałek ślimakowy z twardego i wytrzymałego tworzywa do miażdżenia owoców i warzyw
  2. sito do filtrowania soku
  3. silikonowe wycieraczki zbierające sok z sita
  4. obrotowy mechanizm z zbierania soku z sita
  5. uszczelnienie osi ślimaka
  6. korek z silikonową uszczelką do zatykania otworu zlewowego

Wyciskarka posiada dwukierunkowy silnik oraz wsteczny bieg, dzięki czemu, jeśli owoc lub warzywo zablokują się wewnątrz urządzenia – bez jego rozbierania można cofnąć wałek ślimakowy.

Dlaczego to właśnie soki tłoczone na zimno są najcenniejszymi pozycjami zdrowej diety? Nie tylko ze względu na łatwość i szybkość przygotowania.

Można je porównać do witalnych nektarów, które są nie tylko pyszne i pełne owocowego smaku, ale przede wszystkim w 100% naturalne i wypełnione witaminami oraz składnikami odżywczymi.

Ich przygotowanie jest teraz możliwe we własnej kuchni, dzięki innowacyjnym wyciskarkom wolnoobrotowym AMBIANO.

Aby uzyskać zdrowe soki ze świeżych owoców i warzyw, w wyciskarce zastosowano 150-watowy silnik .

Dzięki jego sile, urządzenia działa na zaledwie 80 obr/ minutę, co przekłada się na delikatne wyciskanie odżywczych produktów.

Wolne obroty pozwalają uzyskać naturalny sok z ulubionych owoców i warzyw.

Urządzenie o mocy 150 W jest nie tylko energooszczędne, ale zapewnia pełen komfort użytkowania – dzięki połączeniu wolnoobrotowego silnika oraz zbieracza obrotowego mechanizm pracuje ciszej.

  • Gwarancja: 2 lata konsument

 

 

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Wolnoobrotowa Wyciskarka AMBIANO Sokowirówka

Wolnoobrotowa Wyciskarka AMBIANO Sokowirówka

Napisz opinię