Małe AGD

Ostatnio przeglądane

Szukaj

ASTRONIK

SOKOWIRÓWKA RUSSELL HOBBS 22880-56 EXPLORE

22880-56

Nowy

Ostatnie egzemplarze!

73,17 zł netto
73,17 zł brutto

Więcej informacji

SOKOWIRÓWKA RUSSELL HOBBS 22880-56 EXPLORE

W rewelacyjne cenie i jakości

Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z wyciskaniem soków i szukasz czegoś łatwego w użyciu, sokowirówka Russell Hobbs Explore jest w sam raz dla Ciebie. To szybki i prosty sposób na korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw zdrowego soku. A to wszystko przy pomocy jednego przycisku.

Bez względu na to, czy chcesz wycisnąć sok z owoców lub warzyw aby przygotować sorbet, dodać do sosu lub po prostu wypić, sokowirówka Explore ułatwi Ci wypracowanie zdrowych nawyków. Jeżeli uważasz, że wyciskanie soku jest żmudnym zajęciem, nie masz racji. Sokowirówka Explore jest wyposażona w ostrze ze stali nierdzewnej, które skutecznie przecina większe i twardsze owoce oraz warzywa. Przygotowane w ten sposób drobne kawałki są łatwiejsze w dalszej obróbce.

Ze względu na to, że urządzenie jest tak proste w obsłudze, możesz testować różne kombinacje - od soku pomarańczowego bądź grejpfrutowego na dobry początek dnia, po dowolnie skomponowane bomby witaminowe po południu i wieczorem.

Zintegrowany pojemnik na miąższ o pojemności 800mlOgranicza przestrzeń, której zazwyczaj potrzebujemy podczas ręcznego wyciskania. Zapewnia wszechstronność i wydajność, równocześnie zachowując najwyższą jakość.

Zintegrowane noże ze stali nierdzewnej i sitoTnie całe owoce i warzywa na mniejsze kawałki, umożliwiając efektywne wyciskanie i wydobycie każdej kropli soku. Sito zapobiega dostawaniu się miąższu i kawałków owoców/warzyw do soku, zapewniając gładką i klarowną konsystencję.

Specyfikacja:

  • Sito i noże ze stali nierdzewnej – idealne do przygotowywania ulubionych soków z owoców i warzyw
  • Pojemnik  na  pulpę  o  pojemności   800 ml
  • Elementy  nadające  się  do  mycia  w  zmywarce
  • Moc: 400W
  • Schowek  na  przewód  w  podstawie
  • Nieślizgające  się  nóżki

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

SOKOWIRÓWKA RUSSELL HOBBS 22880-56 EXPLORE

SOKOWIRÓWKA RUSSELL HOBBS 22880-56 EXPLORE

Napisz opinię

Produkty powiązane