Małe AGD

Ostatnio przeglądane

Szukaj

ASTRONIK

Ekspres do kawy BOSCH TASSIMO TAS1252

TSA1252

Nowy

104,71 zł netto
104,71 zł brutto

-19%

129,27 zł

Więcej informacji

TASSIMO VIVY jest wyjątkowo kompaktowy- to najmniejszy ekspres w rodzinie TASSIMO i sprawia, że przygotowanie dowolnego napoju jest proste oraz nie wymaga żadnego wysiłku.
Mimo niewielkich rozmiarówVIVY łączy w sobie wielkie możliwości – posiada Inteligentną technologię kodówkreskowych INTELLIBREW, dzięki której sam automatycznie dostosowuje ilość wody,czas i temperaturę parzenia niezbędne do przygotowania wybranego napoju, dającczas na inne przyjemności.
Tak jak inne ekspresy TASSIMO, VIVY daje dostęp do szerokiej gamy napojów od znanych marek, między innymi: trójwarstwowego latte, caffe crema i cappuccino Jacobs, aromatycznego espresso Carte Noire, herbat Twinings, gorącej czekolady Milka i napoju mlecznego o smaku ciasteczek Oreo.
Ekspres na kapsułki przygotowujący szeroki wybór kaw i napojów. Do wyboru 18 smaków, w tym: espresso, cappuccino, latte, gorąca czekolada i herbata od marek Jacobs, Milka, Twinings i Carte Noire.

Automatyczna obsługa za pomocą jednego przycisku.

Automatyczny proces czyszczenia i odkamieniania ze specjalną serwisową kapsułką T-DISC (w komplecie z urządzeniem) .

Kompaktowy i elegancki design - najmniejszy ekspres w ofercie TASSIMO.

Wyjmowana podstawka na filiżankę z regulacją wysokości. Możliwość używania filiżanek do espresso, latte, kubków termicznych .

Wyjmowany pojemnik na wodę o pojemności 0,7 l doskonały do przygotowania kilku napojów pod rząd; bez konieczności dolewania wody.

Ekspres dostępny w kolorach: czarny, biały .

Możliwość regulowania mocy kawy: w pełni automatyczny proces przygotowania napojów może być w każdej chwili przerwany albo wydłużony .

Szybki start dzięki innowacyjnemu przepływowemu podgrzewaczowi wody: urządzenie po włączeniu jest natychmiast gotowe do pracy.

Cicha praca urządzenia.

Energooszczędność: urządzenie automatycznie przechodzi w stan stand-by po każdym procesie parzenia.

Innowacyjny T-DISC z płynnym mlekiem dostarcza wyśmienitą mleczną piankę do latte Macchiato, cappuccino i napoju Oreo.

Specjalna budowa kapsułki T-DISC z hermetycznie zapakowaną świeżo zmieloną kawą, gwarantuje perfekcyjne przygotowanie każdej filiżanki.

System zapobiegający przenoszeniu smaków: całkowicie automatyczny proces czyszczenia parą wodną czyści dystrybutor kawy po każdym parzeniu.

Część wyjmowanych elementów można myć w zmywarce.
Ciśnienie
  • 3,3 Bar
Funkcje
  • Automatyczne czyszczenie
Kolor
  • Czarny
Moc
  • 1300W
Model
  • TAS1252T12
Producent
  • Bosch
Rodzaj kapsułek
  • Tassimo

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Ekspres do kawy BOSCH TASSIMO TAS1252

Ekspres do kawy BOSCH TASSIMO TAS1252

Napisz opinię

Produkty powiązane